Moderní produkty pro vaši domácnost

Zákaznická podpora: 775 614 460

Reference

Reference jsou ověřovány na základě uzavřené kupní smlouvy, nebo podepsané prezenční listiny dokazující účast na organizované akci pořádané firmou Saving Europe s.r.o..

Poděkování za akci

Vážení pracovníci společnosti SE.
Jelikož s přítelkyni propagujeme zdravou výživu, životní styl, náhodně jsme se dověděli o Vaší předváděcí akci. Dne 11.12.2018, v dopoledních hodinách, jsme se proto zůčastnili, dotyčné akce, která se konala v Ostravě -Porubě, v Panoramě.

Při vstupu, nás mile, s úsměvem a vtipným vystupováním, uvítali dva Vaší lektoři. Oba nás pak, ve 2,5 hodinové přednášce učili jak teoretický, tak i praktický, zdravě vařit, bez tuku, pomocí mimořádně kvalitního nádobí, které nám postupně, jednotlivě, předváděli. Zároveň vysvětlovali výhody tohoto nádobí. Jejich vystupování i praktická ukázka byla velice kvalitní a profesionální. Za tyto skutečnosti i velice slušné chování k přítomným, převážně starším lidem, jim děkují.
I následkem této skutečnosti, jsme se s přítelkyni rozhodli, koupit 21. dílnou sadu kuchyňského nádobí.

Přeji Vám v Novém roce hodně úspěchů ve Vašem podnikání.

Image

Váš spokojený zákazník, Gelnar

Poděkování za nákup titanového nádobí

Vážení, na prodejní předváděčce v Olomouci jsem koupil sadu titanového nádobí, vč. indukčního vařiče. Byla to velmi dobrá volba. Jsem nadšen. Od prvního dne po dovezení nádobí domů jsem vyřadil elektrický sporák a také celou řadu dosud používaného kuchyňského nádobí a od té doby vařím jen na novém nádobí. Je to úspora nejen času,ale také úspora el.energie.

Rád bych vám touto cestou moc poděkoval. Vložených peněz,podpořených také slevou od výrobce, vůbec nelituji. Bylo to skvělé a rád bych také vyzvedl kladnou úlohu předvádějícího personálu.Na předváděčce jsem byl s dcerou /manželka nám,bohužel, zemřela/ a oba jsme byli mile překvapeni a s novým nádobím velice spokojeni. S novým nádobím se chlubíme našim přátelům, příbuzným a takovému zboží rád dělám dobrou reklamu. Přeji vám hodně úspěchů ve vaší další činnosti.

Image

S pozdravem Vladimír Klásek,Olomouc

Poděkování za profesionální a přístup a nákup

V září t.r. jsme zakoupili sadu luxusního titanového nádobí Ecolife vč. indučního vařiče ecoLife. S nádobím i vařičem jsme maximálně spokojeni. Kvalita odpovídá ceně. Rovněž komunikace pracovníků firmy je naprosto profesionální a neskutečně příjemná. Některé negativní recenze na nádobí se asi zakládájí na skutečnosti, že tito lidé toto nádobí neznají a nikdy v něm nevařili. Jinak by to nemohli napsat. Děkujeme touto cestou pracovníkům firmy Saving Europe a přejeme mnoho úspěchů.

Z. Kaláb

Rýmařov

Image

Z. Kaláb Rýmařov

Profesionální úroveň prezentace

Vážení, 16. 1.2017. jsem byl s manželkou na Vaší akci. Přestože jsme na akci byli již po druhé,musíme konstatovat,že úroveň předvádění je velice profesionální. Předvádějící pan Podešva nemá chybu.Od Vaší firmy máme velký pekáč na husu. Toto nádobí se Super. V současné době nám bohužel situace v naší rodině brání zakoupení dalších věcí. Věříme,že se situace vykrystalizuje v náš prospěch. Propagujeme zdravou výživa a životní styl a proto nadále budeme fanoušky Vaší firmy. Vaše nádobí chválíme při každé příležitosti. Věříme,že se v budoucnu opět staneme Vašimi zákazníky.

Image

Se srdečným pozdravem a přáním úspěchu Malí O a E.

Poděkování za akci - poučení

Vážení pracovníci společnosti SE,
dne 20.6. jsem přijala pozvánku na odborný seminář Vaší firmy. Hospodárnost v naší rodině měla váhu a byla vždy zdůrazňována. Proto mně to zajímalo, obzvláště když jsem již v důchodu a obsah Vašeho semináře má mi co říci. Poslouchala jsem pozorně a říkala jsem si, že Vaším poučením by měly projít hospodyně, především ty začínající. Vždyť velkými změnami prochází výroba, každé lidské konání a tedy i ve vedení domácnosti. Říkáme tomu pokrok.
Je dobře, že informujete a tím i poučujete národ, Vaše činnost je na úrovni vzdělávání národa, protože pomáhá zvedat kvalitu života a ten se mění (podle mne) poměrně rychle. Fandím Vám! Obsah Vaší práce s posluchačem, předvádění a reakce chválím! Rovněž Vaši asistenti mají patřičnou úroveň.
Odnesla jsem si domů mělkou pánev a nože. Věřím, že mi budou dobře sloužit. O mých zkušenostech si třeba časem i popovídáme.
Přeji Vám ze srdce, aby Vám nikdo svou špatnou pověstí práci nekazil. Řekl jste mi, že svou práci děláte rád. To jsem vycítila.

P.S.
Vyřiďte prosím pozdrav a dík paní Ladě u telefonu. Nemá to s námi lehké, ale vše vysvětlí a je vstřícná.

Image

Hodně zdraví a úspěchů Vám přeje Mgr. Věra Váchová

Poděkování za prezentaci Poděkování za prezentaci

Vážení,
v minulém týdnu jsem od Vás dostal pozvání na Vaši prodejní akci v Lounech. Neváhal jsem a na akci jsem přišel, protože Vaši firmu znám již delší dobu a věřím, že nejste žádní šmejdi. Přednáška a ukázka byla zajímavá, dobře předvedená, ale čekal jsem předvedení většího sortimentu výrobků.
Na Vaší akci v minulém roce, které jsem se také zúčastnil, byl předváděn také pomalý hrnec, který jsem si s indukčním vařičem od Vás koupil. S oběma výrobky jsem velice spokojen a každému je doporučuji. Kladně také hodnotím Váš vztah k zákazníkům, protože mou chybou a neodborným zacházením mi praskla keramická nádoba u pomalého hrnce. Po konzultaci s Vámi mi byl nový keramický díl za rozumnou cenu a krátkou dobu dodán.

Přeji Vám hodně úspěchů ve Vašem podnikání.

Image

S pozdravem Prchlík Václav

Skvělý pozáruční servis

Hodnocení: slušná předváděčka kvality, nikoho nenutili k nákupu,příjemně mě překvapilo, že poskytují i pozáruční servis v době kdy dost firem má za to, že po zákonem dané záruce se má nakoupit výrobek nový.Tak to není tento případ, zřejmě jsou si kvalitou jistí.

Image

J.Forstova

Akce v Havlíčkové Brodu - milé překvapení

Vážení,
dne 6.2.2013 jsem se zúčastnila vaší předváděcí akce v hotelu Brixen v Havlíčkově Brodě. Byla jsem (a troufnu si říci, že i ostatní účastníci) mile překvapená jednáním vašich pracovníků (tým č, 29), hlavně panem Michalem Jílkem, který perfektně předváděl nabízené pěkné výrobky, nesnažil se zbytečně prodlužovat čas, dodržel slíbenou délku trvání. I místo předvádění bylo příjemné a hlavně nás překvapilo, že i když někdo si nemohl něco koupit, nesnažili se být nevlídní a hrubí, což se dost často na těchto akcích stává. Proto jim za tento přístup k účastníkům přeji hodně úspěchů na všech akcích a vašemu podniku hodně takových týmů.

Image

S pozdravem Zachariášová

Poděkování za nákup indukce

Dobrý den,
dnes jsem telefonem hovořil s paní Švédovou.

Sdělil jsem jí, že jsme v termínu zaplatili částku 5 000 Kč i první splátku za sadu, kterou jsme od vás nakoupili 26. ledna ve Žďáru nad Sázavou. Od druhého dne žena nevaří na ničem jiném než na indukci a nevaří v ničem jiném než ve vašich hrncích a jsme opravdu spokojeni a myslím, že i šetříme elektřinu.

Viděl jsem na vaši firmu i recenzi, kdy si stěžovali  a označovali vás za šmejdy.
Myslím, že vaše forma nabídky je přijatelná, dozvěděl jsem se zajímavé poznatky o energii a šetření v domácnosti.

Pokud by byl z vaší strany zájem o nějakou formu spolupráce, jsem ochoten vám pomoci.

Image

Zdraví Milan Andrýsek

Předváděcí akce na nádobí Black Premium Line

Dobrý den,

Nedávno jsem se zúčastnila předváděcí akce vaší firmy na nádobí „Black Premium Line", kterou vedl pan Michal Riczak. Mimochodem velmi příjemné posezení. Již dříve jsem na akci tohoto typu nádobí byla, ale nebylo vhodné pro indukční desky. Proto jsem toto vylepšení uvítala a doufám, že budu spokojena.

Indukční desku jsem si zakoupila již dříve a musím říct, že lepšího pomocníka jsem v domácnosti za dobu svého manželství neměla. Měli jsme doma dříve plyn. Když jsem se rozhodla pro rekonstrukci naší kuchyně, chtěla jsem sklokeramickou desku a to hlavně z důvodu údržby. Ale nechtěla jsem se učit znovu vařit, protože plyn když vypnete, tak přestanete vařit, ale sklokeramickou desku když vypnete, tak dobíhá ještě nějakou dohu zbytkové teplo. Tak to jsem věděla, že každou chvíli něco spálím. Když jsem objevila indukční desku, bylo to pro mne něco úžasného. Vařím vlastně tak jak jsem byla zvyklá na plynu. Proto mohu indukční desku doporučit jako plnohodnotnou náhradu plynu.

Image

Poděkovat za Váš lidský i profesionální přístup

Vážení provozníci!

Chtěla bych Vám touto cestou alespoň poděkovat za Váš lidský přístup k zákazníkovi.dopis 1 Ikdyž z moji strany došlo ke zrušení resp. odstoupení od kupní smlouvy v řádném termínu, přístup Vašich pracovníků zaslouží v dnešní době obdiv. Přeji Vám všem mnoho osobních i pracovních úspěchů a ještě jednou děkuji.

Image

Jiřina Hrochová, Zábřeh

Poděkování za přístup Váš a Vašich kolegů

Dne 28.8.2013 jsem se zúčastnila akci firmy Saving Europe. 00001

Se vším jsem byla spokojená, manažer firmy Michal Riczák se choval velice taktně, uctivě a bez jakéhokoliv nátlaku. Za přístup jeho a jeho kolegů, vyslovuji poděkování. Jsem zdravotní sestra a vím o čem hovoří, když se mluví o zdravé výživě.

Image

Marie Chrobiková

Poděkování za akci - Vaření bez tuku a zdravě

Dne 28.8.2013 jsem se zúčastnila akce, ve které jsem se naučila, jak se vaří bez tuku, zdravě. Jejich manažer, který akci uváděl byl velice sympatický. Byla jsem se vším spokojená. Jeho přístup k lidem byl vstřícný, slušný.

Na takové akce je radost chodit, protože co slíbí to splní. Děkuji všem co akce připravují a přeji jenom spokojené zákazníky.

Image

Brzobohatá

Poděkování p. Riczákovi za velmi vstřícné jednání

Dne 3.9.2013 jsme byli na přednášce v Táboře v hotelu Slávie, kterou vedl p. Michal Riczák. 00003

I když jsme si žádné zboží nekoupili, přesto by jsem touto cestou chtěli p. Riczákovi poděkovat za velmi pěknou přednášku a vstřícné jednání.

Image

manželé Smutníkovi

Poděkování za předváděcí výtečnou akci

Vážení, Dne 6.9. jsem se po tel. pozvání zúčastnila akce v hotelu Merkur.

Akce byla výtečná, reprezentační tým 50 pánové Jan Podešva a Milan Kotrle. Mohu Vám sdělit, že všichni přítomní byli výkladem a jednáním těch pánů velice mile překvapení, což jsme konzultovali při závěru akce. Byla jsem na několika předváděcích akcích, ale s takovým jednáním jsem se ještě nesetkala. Já osobně jsem si nekoupila nic, i když se mi výrobky moc líbily a to ale úplně z jiných důvodů – finančních. 20.7. mi zemřel manžel, půl roku předtím manžel mé dcery prodělal těžkou mozkovou mrtvici a nyní je na rehabilitačním léčení v ústavu Luže – Kožumberk. A aby toho nebylo málo, tak muž mojí vnučky v Litomyšli je na invalidním vozíku už 8 let. Proto když mám nějaký vyšetřený obnos – tak jim vypomáhám.

Jsem však Vaší fanynkou, neboť tyto výrobky podporují a vím že zajišťují zdravou výživu, což je velice důležité. Přeji Vám všem hodně úspěchu jak v podnikání tak i osobním životě, neboť děláte dobrou práci.

Image

Hrušková Naďa

Akce v Rakovníku - nákup Black Premium Line

Vážení přátelé.
Ve středu minulý týden jsem navštívila vaši akci v Rakovníku. Přísahala jsem si, že nic, ale opravdu nic nebudu kupovat. Mám na chalupě indukční vařiče, které používám 5 let. Nádobí mám všeho druhu, hlavně když šlo použít na indukci. Proto mě zaujala přednáška a tak se mi líbilo jeho použití, že jsem neodolala a koupila jsem si sadu Black Premium Line. Doma mě samozřejmě manžel nepochválil. Hned druhý den jsem zkusila udělat pudink, který nikdy a na žádném nádobí jsem nemohla vařit bez míchání a stejně se mi vždy dost přichytil. A ono to opravdu funguje. Zamíchala jsem jenom jednou, aby se mi rozpustil cukr, přikryla poklicí a děj se vůle boží. Byla jsem mile překvapená a hlavně zb ystřil i můj muž. Druhý den jsem naplánovala pstruha. Neobaleného v mouce, pouze osoleného a okmínovaného. Vždy se mi na všech druzích nádobí, které jsem vyzkoušela kůžička přichytila na dno. Tentokrát ne - krásně opečený pstruh se dal velmi snadno obrátit a potom krásně vyjmout. A to bylo rozhodující. Manžel mé nádobí vzal na milost. Už nehubuie.ba naopak říká, že je fain i jeho údržba. Utřu papírovou utěrkou, pro klid duše omyji teplou vodou a hotovo. Dneska jsem smažila žízky. Byly výborné, křehké a do zlatova upečené. Je ovšem pravda, že jsem je pekla na trochu oleji (tak aby bylo zakryté dno). Jsem ráda, že jsem se nechala přesvědčit a nádobí si koupila. Opravdu nelituji. Přeji v&aa cute;m krásný den a mějte se moc hezky.

Image

Zdraví vás Diepoldová Marta vaše spokojená zákaznice.

Velké poděkování za krásné odpoledne

Velké poděkování za krásné odpoledne.

Máme zakoupený hrnec s pokličkou za 3000,- Kč ,už na něm vaříme. Paní Tošenovjanová a její kolega byli užasní.

Image

Z. Štefánková

Poděkování za předváděcí akci

Zúčastnila jsem se předváděcí akce, kterou pořádala Vaše firma. Byli jsme přivítání s úsměvem, a i přesto, že jsme si nic neobjednali, rozloučili se s námi opět s úsměvem a poděkováním za účast na akci.

Image

Z. Štefánková

Akce v Kojetíně - poděkování za velmi profesionální přístup

Dobrý den vážená společnosti,
v březnu jsem se vlastně poprvé zúčastnila Vaší akce v Kojetíně. Byla jsem velmi mile překvapena profesionálním přístupem Vašich pracovníků; tato byla pro mne přínosem, především názornými postupy na užití předváděných výrobků. Nakonec jsem i získala bonus a předváděné nabízené nádobí AML vč. varné desky jsem si koupila.

Byla jsem velmi spokojená a hlavně bych touto cestou chtěla poděkovat především panu Ivanu Brabcovi, který mně nejen doručil zboží domů, ale osobně jej vybalil, spolu jsme je zkontrolovali a seznámil mně s jejich užíváním. Omlouvám se, že píši až nyní, ale byla jsem nemocná a nemohla jsem tudíž věci pořádné odzkoušet - nyní před velikonocemi se mi to povedlo - a tak teprve děkuji.

Přeji Vaší firmě hodné úspěchů a spokojených zákazníků.

Image

S pozdravem a poděkováním JUDr. Eva Luhanová, Kojetín

Vložit recenzi

Vyplňte prosím požadované pole.
50

Kontakt

  • Adresa:Gen. Svobody 48/22, Šumperk
  • Provozní doba:Po-Pá:
    08:00-12:00 12:30-15:00
  • Tel.:775 614 460
  • Email:savingeurope@centrum.cz