Moderní produkty pro vaši domácnost

Zákaznická podpora: 775 614 460

Profil společnosti

Image
0
let zkušeností

SAVING EUROPE je společnost, která se zabývá prodejem vysoce úsporných a kvalitních výrobků do domácností, ale také gastronomických provozů. Naším klientům poskytujeme rovněž energetické poradenství, které má za úkol vzdělávat širokou veřejnost a tím významně snižovat konečné náklady na energie, které běžně používáme. Mezi místa, kde dochází k největším ztrátám, patří především kuchyně. A proto jsme se stali hrdými distributory špičkových výrobků značky AML, která udává moderní trendy nejen v gastronomii. Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout tak kvalitní a moderní produkty. Bližší informace naleznete na internetových stránkách našeho partnera: www.aml-czech.cz

Každý z nás by rád ve své domácnosti používal jen takové produkty , které jsou vysoce kvalitní, úsporné, zdravotně nezávadné a které by nám dlouho sloužily. V běžném životě je ale velmi těžké vybrat si správně. Přibývá výrobků, které se už od počátku konstruují s kratší životností, aby si zákazník za pár let musel koupit výrobek nový.

V dnešní době se většinou každý orientuje jen podle ceny a vzhledu. A to je špatně. Abychom mohli skutečně kvalitně představit náš produkt, využíváme přímého kontaktu se zákazníkem, dochází tedy k tzv. přímému prodeji. Zákazník má možnost se detailně seznámit s produktem, vidět v přímé ukázce jeho funkce či vlastnosti či se na cokoliv zeptat. Např. při ukázce špičkové pánve s povrchem lotan s příměsí titanu se ukazuje pečení kuřete za 13 minut bez jediné kapky tuku či podlévání. A to na horním indukčním ohřevu, nikoliv v troubě! Maso je chuťově vynikající, šťavnaté, nevysušené. Zákazníci vše na vlastní oči vidí, čas stopují, jídlo ochutnají a vidí na měřiči spotřeby, kolik tato úprava pokrmu stála peněz oproti standartnímu hodinovému pečení v troubě. Jak lépe představit daný výrobek a jeho vlastnosti? Dochází tím k potvrzení teoretické části přednášky o úspoře na zdraví, energii i chuti. To jsou výhody přímého prodeje.Samozřejmostí musí být, aby informace, které jsou předkládány obchodním manažerem, byly úplné, pravdivé a přesné. Věříme, že při dodržení etického i zákonného rámce, bude mít přímý prodej pevné místo i v dnešní době. V této souvislosti bychom rádi citovali část rozhovoru s prof. Ing. Danou Zadražilovou, CSc. - děkankou Fakulty mezinárodních vztahů VŠE na téma přímý prodej pro www.dreamlife.cz.Přímý prodej považuji za součást běžného obchodního podnikání. Nerozděluji firmy podle formy prodeje, ale podle jejich chování na trhu, vztahu k zákazníkům a zaměstnancům, zájmu o společenskou odpovědnost.

Saving Europe využívá Operační program zaměstnanosti

01

Block Number

I. Společensky účelná pracovní místa

Saving Europe využívá operační program zaměstnanost

02

Block Number

II. Společensky účelná pracovní místa

Saving Europe využívá operační program zaměstnanost

03

Block Number

Nové pracovní příležitosti - Společensky účelná pracovní místa 2015 - 2018

Saving Europe využívá Operační program zaměstnanost

04

Block Number

Nové pracovní příležitosti - Společensky účelná pracovní místa 2018

Saving Europe využívá Operační program zaměstnanost

Kontakt

  • Adresa:Gen. Svobody 48/22, Šumperk
  • Provozní doba:Po-Pá:
    08:00-12:00 12:30-15:00
  • Tel.:775 614 460
  • Email:savingeurope@centrum.cz